NASZE USŁUGI

Poznaj nasz szeroki wachlarz usług. Rozgość sie, bo oferujemy dużo

zmiana koloru samochodu

Odśwież swój samochów. Zmień kolor za ułamek ceny lakieru przy zachowaniu takich samych właściwości. Mamy do dyspozycji folie z różnych stron świata  stosujemy głównie folie firmy 3M, Mactac , Hexis, Oracal i nie tylko. Każdy z tych producentów oferuje spory wybór kolorów i struktur - możemy zastosować folie matowe, błyszczące, metaliczne, perłowe, folie strukturalne i folie specjalne. Warto dodać, że obecnie dostępne są również folie matowe z elementami metaliku, które pozwalają osiągać świetne efekty wizualne, nie tylko matując nadwozie i podkreślając jego kształty, ale również uzyskać ciekawe wykończenie - dzięki wtopionym drobinkom metalicznym, które błyszczą w promieniach słońca i dodają dodatkowego wymiaru barwie. Folie błyszczące to odpowiednik lakierów akrylowych. Są głębokie w swej barwie, bez dodatkowych fajerwerków. Dla amatorów wyglądu najbliższego tradycyjnego lakieru polecamy folie metaliczne, a dla fanów elegancji - kolory perłowe.

Oklejanie częściowe

Potrzebujesz okleić tylko część samochodu – nie ma problemu. Oklejamy pojedyncze elementy takie jak lusterka, drzwi maski czy dachy. To właśnie główna zaleta foliowania aut - wyłącznie Ty decydujesz o tym jak dokładnie ma wyglądać auto.

Przy zastosowaniu folii możemy również wyeliminować elementy chromowane na zewnątrz auta lub wręcz przeciwnie - zaimplementować chrom na wybranych elementach nadwozia. Bardzo istotne jest również to, że folię można stosować nie tylko na zewnątrz pojazdu, ale również do stylizacji elementów wnętrza takich jak ozdobne listwy oraz plastikowe lub drewniane panele konsoli środkowej.

Oklejanie całkowite

Oferujemy również całkowitą zmianę koloru samochodu z zastosowaniem całościowej grafiki przygotowanej pod daną firmę.