NASZE USŁUGI

Poznaj nasz szeroki wachlarz usług. Rozgość sie, bo oferujemy dużo

haft komputerowy

Haft komputerowy to bardzo zaawansowana i trwała technika zdobienia, nanoszenia napisów i grafiki na materiał. Podstawową zaletą, jaką odznacza się haft komputerowy, jest jego efektowny i bardzo elegancki wygląd. Dlatego też mogą być Państwo pewni, że wykonanie zamówionego wzoru będzie dokładne, z zachowaniem odpowiednich proporcji.

Obecna technika jak i maszyny, na których pracujemy pozwalają praktycznie na zupełną dowolność projektowania. Haftujemy zgodnie z Państwa projektem, lub opracowujemy unikalny wzór zgodnie z przedstawionymi nam wcześniej oczekiwaniami. Zawsze w takich przypadkach przygotowujemy kilka wersji i razem z Państwem decydujemy, która jest najlepsza. Służymy również radą, a jeśli projekt wymaga dodatkowych poprawek, to jak najbardziej się tego podejmujemy. Wszystko po to, aby Państwo byli zadowoleni z efektu końcowego.

Urządzenia którymi dysponujemy pozwalają na wykonywanie precyzyjnych 12-kolorowych haftów które odznaczają się przede wszystkim wysoką jakością. Obecnie dzięki modernizacji parku maszynowego jesteśmy w stanie skrócić do minimum czas oczekiwania na finalny produkt.